BIO Violetta Ambroziak-Krzysztofowicz

Violetta Ambroziak-Krzysztofowicz

Certyfikowana psychoterapeutka (certyfikat nr 383) i superwizorka (certyfikat nr 139) Sekcji Naukowej Psychoterapii i Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, jak rownież certyfikowaną terapeutką European Association for Psychotherapy EAP.
Prowadzi psychoterapię indywidualną, rodzinną i par. Pracuje w podejściu ericksonowskim, wykorzystując pracę z transem, metaforą i snem.
Odbyła liczne specjalistyczne szkolenia z zakresu psychoterapii, m.in.:
• Całościowy Kurs Psychoterapii (atestowany przez SNP PTP) organizowany przez Ośrodek Leczenia Nerwic w Łodzi
• 2-letnie Całościowe Szkolenie z Terapii Ericksonowskiej, międzynarodowe szkolenie w ZIST, Niemcy, organizowane przez M. H. Erickson Foundation, Phoenix, USA.
• 2,5-letni Kurs Psychoterapii - Systemowa terapia rodzin, organizowany przez Fundację Krakowskiej Katedry Psychiatrii im. J.J. Haubenstocków oraz Zakład Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii CMUJ w Krakowie
Jest nauczycielem psychoterapii: od ponad 20 lat prowadzi szkolenia z psychoterapii. Współpracowała z Polskim Instytutem Ericksonowskim w Łodzi i Fundacją na Szlaku w Krakowie. Prowadzi szkolenia z terapii ericksonowskiej, pracy ze snem, spożytkowywania metafor i bajek w pracy terapeutycznej. Od wielu lat uczy podstawowych i zaawansowanych technik hipnotycznych i ich zastosowania w pracy terapeutycznej.