BIO Kamil Kardaś

Kamil Kardaś

Z branżą marketingu internetowego zawodowo związany od ponad 11 lat. W tym czasie miał do czynienia z wieloma projektami e-commerce, zwiększając współczynnik konwersji, niezależnie od branży, kanałów sprzedażowych, liczby użytkowników oraz ich doświadczeń zakupowych. Na co dzień zajmuje się między innymi planowaniem i wdrażaniem kompleksowych strategii e-marketingowych.
Aktualnie prowadzi agencję kreatywną clickrise. Wcześniej współtworzył agencję kreatywną Race Group oraz pracował na stanowisku dyrektora marketingu w Going. - marce należącej do grupy Empik. Wdrażał skuteczne rozwiązania z zakresu marketingu internetowego dla takich klientów jak m.in. Empik, Going., Cisco, SAS, Canon oraz iParts.
Regularnie prowadzi szkolenia i warsztaty z tematyki marketingowej. Trzykrotnie wystąpił jako prelegent na konferencji technologicznej InternetBeta Conference.