BIO Magdalena Warońska

Magdalena Warońska

Magister socjologii (ISNS UW) i psychologii (WP UW). Wykładowca – praktyk na kierunku Stosowana Psychologia Zwierząt UW.
W latach 2010-2013 stażystka w Zakładzie Psychologii Zwierząt UW. Współautorka programu edukacyjnego „Uwaga! Dobry pies” (dotyczącego profilaktyki pogryzień), który koordynowała w Warszawie w latach 2011-2016; certyfikowana przewodniczka psa tropiącego (IMAS, Holandia).
Jako psycholog zajmuje się wspieraniem ludzi w budowaniu zdrowych i satysfakcjonujących relacji z psami. Fascynuje ją komunikacja międzygatunkowa i złożoność psiego umysłu.
Aktualnie pełnoetatowo szkoli zespoły tropiące pod marką Scent Mind.
Od 2018 współtworzy Think Tank Tropieniowy (T³), który odpowiada za doskonalenie regulaminu prób tropienia użytkowego PL MT.
Prowadzi autorskie kursy trenerskie dla kynoedukatorów (osób propagujących wiedzę o psach) – do 2021 roku odbyło się 9 edycji.
Stale poszerza kompetencje, zarówno szkoląc się u polskich i zagranicznych trenerów, jak i zyskując nowe doświadczenia w pracy z klientami – ma na koncie kilka tysięcy godzin przepracowanych z psami i ich opiekunami.
Prywatnie zajmuje się dwoma springer spanielami – Drakkarem i Reją.