Olczak-Stawicka, Anna

float_intro: images/PODYPLOMOWE/Kadra_foto/ania_olczak.jpg
BIO Anna Olczak-Stawicka

Anna Olczak-Stawicka

Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. W pracy zawodowej zajmuje się diagnozą oraz terapią dzieci i młodzieży, par i rodzin, prowadzi edukację i poradnictwo w zakresie seksuologii, warsztaty dla nauczycieli i rodziców. Pracuje Pracowała w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Jest absolwentką psychologii i pedagogiki UAM w Poznaniu. Ukończyła kurs podstawowy i zaawansowany terapii systemowej, systemową terapię dzieci i młodzieży oraz systemową terapię par, szkolenie w zakresie Gestalt, mediacji rodzinnych, a także szkolenia z zakresu diagnozy i terapii dzieci z zespołem ADHD. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie seksuologii, posiada certyfikat trenerski ART (Trening Zastępowania Agresji), od 20 lat poddaje swoją pracę superwizji. Nagrodzona nagrodą Prezydenta Miasta Poznania.