Debata „Czym jest dorosłość?”

float_intro: images-old/2015/Aktualnosci/mlodziez_big.jpg

O dorosłości mówi się i pisze wiele. Mimo to czasem trudno wytłumaczyć, czym właściwie jest dorosłość, kiedy się zaczyna i po czym ją rozpoznać. W debacie organizowanej przez Młodzi w Centrum LAB w Warszawie głos w sprawie dorosłości zabiorą osoby najbardziej nią zainteresowane – młodzi.

debata

kwiecień27 2016

Warszawa

Debata „Czym jest dorosłość” to platforma wymiana opinii młodych osób (18 – 29 l.) na temat szeroko rozumianej dorosłości: w jaki sposób definiować to pojęcie, co oznacza stwierdzenie „czuć się dorosłym”, jakie problemy i wyzwania wiążą się z wchodzeniem w dorosłość.

Spotkanie rozpocznie się od miniwykładu – wprowadzenia w tematykę dorastania. W drugiej części uczestnicy debaty będą odpowiadać na pytania dotyczące tego, w jaki sposób postrzegają dorosłość. Wymiana opinii i osobistych doświadczeń może okazać się szczególnie cenna dla osób, które właśnie mierzą się z wchodzeniem w ten nowy, jeszcze nierozpoznany etap życia.

Kierunek

Filologia norweska

stacjonarne
Warszawa I stopnia poznaj szczegóły

Prelegenci

258 dorota wiszejko

Dorota Wiszejko-Wierzbicka

psycholog, seksuolog, mediator, liderka „Młodzi w Centrum Lab”
moderator debaty

258 justyna sarnowska

Justyna Sarnowska

socjolog, Młodzi w Centrum Lab

258 hekiert2

Daniela Hekiert

psycholog, doktorantka ISD Uniwersytetu SWPS, współpracownik Młodzi w Centrum Lab

258 lidka glowacka

Lidia Głowacka

socjolog, coach kariery, współpracownik Młodzi w Centrum Lab

258 Natalia Juchniewicz

Natalia Juchniewicz

doktor filozofii, doktorantka ISD Uniwersytetu SWPS

Termin i miejsce

27 kwietnia 2016 r., godz. 17.00, sala zielona przy Klubie Psyche (poziom - 1)
Uniwersytet SWPS w Warszawie
ul. Chodakowska 19/31

Zgłoszenia

Zgłoszenia do uczestnictwa w debacie prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected].