Jak dbać o dobre relacje? Mentalizacja jako sposób na poprawę kontaktów z bliskimi

float_intro: images-old/Zdjęcia-strefy/Strefa-Psyche-zdjęcia/jak_dac_o_dobre_relacje.jpg

Dlaczego bliskie relacje są nam bardzo potrzebne? Jaki jest ich wpływ na nasze funkcjonowanie? Skąd się biorą niekorzystne schematy, przez które wchodzimy w niesatysfakcjonujące znajomości? I najważniejsze – jak budować dobre związki międzyludzkie i jak o nie dbać? Opierając się na teorii przywiązania i mentalizacji, o sposobach na dobre relacje będzie mówić Bartosz Karcz – psycholog i naukowiec z Uniwersytetu SWPS w Sopocie.

Zebrani będą mogli również wziąć udział w dyskusji i zestawić swoją wiedzę i doświadczenia z praktycznymi metodami umożliwiającymi budowanie lepszych kontaktów z bliskimi.

Wstęp wolny. Obowiązują zapisy za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Sopot

258 mateusz zatorski

mgr Bartosz Karcz – psycholog, nauczyciel akademicki i naukowiec. Pracuje na Wydziale Psychologii Uniwersytetu SWPS w Sopocie. Zajmuje się poradnictwem oraz szkoleniami z zakresu wspomagania rozwoju, rozwoju psychoseksualnego, komunikacji i profilaktyki zdrowia. Jest członkiem zespołu ds. rodzinnej pieczy zastępczej w gdyńskim MOPS. Współpracuje z instytucjami pomagającymi młodzieży i seniorom.

Termin i miejsce

5 marca 2020 r., godz. 17.30–19.00
Uniwersytet SWPS w Sopocie, aula 0.4 (parter)
ul. Polna 16/20