Szukasz studiów? Wybierz tematykę:

Szukasz studiów?

BIO Marcin Awdziej

Marcin Awdziej

Profil zawodowy

Doktor ekonomii w zakresie zarządzania, adiunkt w Katedrze Marketingu Akademii Leona Koźmińskiego. Kierownik zakresu Marketing programu Bachelor in Management w Akademii Leona Koźmińskiego. Absolwent SGH, The Chartered Institute of Marketing i IESE. Jego zainteresowania naukowe obejmują zachowania nabywców i komunikacje marketingową, w szczególności jej nowe i niestandardowe narzędzia. Autor ponad 40 artykułów, opracowań i monografii publikowanych w czasopismach i wydawnictwach naukowych. Członek Polskiego Naukowego Towarzystwa Marketingu i EMAC (European Marketing Academy), gdzie od 2018 pełni funkcję przedstawiciela Polski. Trener i specjalista w prowadzeniu szkoleń z zakresu marketingu, analiz rynkowych, obsługi klienta i badań marketingowych. Doświadczenie pedagogiczne zdobywał m. in. w Chinach, Meksyku, Francji i Portugalii.