Szukasz studiów? Wybierz tematykę:

Szukasz studiów?

BIO Wojciech Woźniczka

Wojciech Woźniczka

Profil zawodowy

Autor, trener, negocjator i inwestor na rynku nieruchomości. Zdobywca prestiżowej nagrody Polish National Sales Awards w kategorii Najlepszy Trener Sprzedaży w Polsce w 2013 roku. Certyfikowany Międzynarodowy Coach ICC. Pomysłodawca, inicjator i dyrektor Krakowskiego Festiwalu Rozwoju. Pracuje dla kilku uczelni prowadząc zajęcia na studiach podyplomowych.
Autor książek "NEGOCJUJ! Czyli jak zwyciężać w codziennych sytuacjach" i "NEGOCJUJ 2, czyli czego nauczyłem się negocjując dla siebie i dla innych oraz licznych artykułów na temat negocjacji i sprzedaży".
Od 13 lat wspiera firmy i osoby prywatne w sprzedaży i negocjacjach. W jego szkoleniach wzięło już udział ponad 10 tys. uczestników z ponad 80 firm i instytucji. Co roku prowadzi również ok. 150h coachingu dla menedżerów zarządzających sprzedażą.
Pracując w kilku bankach budował strategie sprzedaży w podległych oddziałach oraz kierował zespołem trenerów odpowiedzialnych za wyniki sprzedażowe w 6 regionach.
Prowadzi specjalistyczny trening negocjacji dla inwestorów w nieruchomości oraz szkolenia ze sprzedaży i negocjacji dla pracowników dużych firm i instytucji w kraju, w tym banków, firm ubezpieczeniowych, handlowych i telecom.
Obecnie aktywnie łączy teorię z praktyką kierując własną spółką inwestycyjną oraz negocjując wspólnie i dla innych inwestorów na rynku nieruchomości.